Yükleniyor...
Hakkımızda

Biz KİMİZ ?

Ortakçı Elektrik olarak 2016 yılında Ankara’da faaliyete başlamış ve kurulduğu ilk günden bugüne gerek Türkiye’de gerekse Orta Doğu’da enerji sektöründe büyük işlere imza atmıştır.

Ortakçı Elektrik; alanında uzman, deneyimli mühendis ve teknik ekiplerimizle zayıf akım sistemleri, alt yapı uygulamaları, üst yapı çözümleri, aydınlatma, paratoner uygulamaları, elektrik projelendirme ve enerji nakil hat kurulumu alanlarında kapsamlı bir hizmet sağlamaktadır. Ayrıca elektrik projelendirme ve malzeme satışı alanında da hizmet vermektedir.

Firmanın temel prensibi mühendislik bilimini usta işçilik ile birleştirerek, kaliteden ödün vermeden hizmet sunmaktır. 2016 yılından bugüne kadar, savunma sanayi de dâhil olmak üzere birçok alanda elektrik alt yapı, üstyapı ve taahhüt hizmeti vermiştir. Ortakçı Elektrik; müşterilerinin duyduğu memnuniyeti profesyonel iş anlayışına borçludur.

Başlıca faaliyet alanlarımız şunlardır:

Orta gerilim işleri ve projelendirme
Alçak gerilim işleri ve projelendirme
Zayıf akım sistemleri ve projelendirme
Malzeme satışı
Tüm projelerde keşif ve danışmanlık
Paratoner kurulumu ve montajı
Enerji nakil hattı işleri (ENH)
Altyapı ve üst yapı çözümleri.

Ortakçı Elektrik başarısını büyük ölçüde müşterileri iyi dinleyerek, uygun maliyetlerle etkili çözümler üretme ilkesine borçludur. İşlerini her daim söz verdiğimiz zamanda ve müşterilerin memnun kalacağı kalitede tamamlar. Firma, zaman ve maliyet kayıplarının önüne geçecek bir çalışma sistemiyle müşterilerimize gelişmiş bir hizmet sunmaktadır.

1386

Proje

3954

Çözüm Ortaklığı

4591

Müşteri

Daha Fazlası

Bizimle İLETİŞİME Geçin!